KARARIMIZ EVET. EVET. EVET.

NEDEN EVET.?

GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN   EVET.

TEK DEVLET,TEK BAYRAK,TEK MİLLET,TEK VATAN İÇİN  EVET.

ÇİRKİN KOALİSYON PAZARLIKLARI,MİLLETVEKİLİ TRANSFERLERİ VE BELİRSİZLİKLERİN BİTMESİ İÇİN  EVET.

FIRILDAK KUBİ’LERİ BİR DAHA GÖRMEMEK İÇİN  EVET.

VATAN MİLLET DÜŞMANI PKK-DHKPC-FETÖ-ALMANYA-AMERİKA-HOLLANDA-İSVEÇ V.S. NE KADAR İÇ VE DIŞ DÜŞMAN VARSA HAYIR PEŞİNDE ONLARIN SAFINDA YER ALMAMAK İÇİN  EVET.

ÇİFT BAŞLILIĞIN SONA ERMESİ, CUMHURBAŞKANI-BAŞBAKAN KAVGALARININ YAŞANMAMSI, ANAYASA KİTAPÇIĞININ BAŞBAKAN’IN KAFASINA FIRLATILDIĞI!! VE ÜLKE EKONOMİSİNİN BATTIĞI GÜNLERİ BİR DAHA YAŞAMAMAK  İÇİN  EVET.

İŞÇİ,MEMUR MAAŞLARININ İMF DEN ALINAN BORÇLARLA VE DEPREM YARDIMLARINDAN  TOPLANAN PARALARLA ÖDENMEMESİ İÇİN    EVET.

MİLLET DÜŞMANI KARTEL MEDYASI PATRONLARININ PİJAMAYLA BAŞBAKAN KARŞILAMAMASI İÇİN   EVET.

SIRTINDA ÜNÜFORMA BELİNDE SİLAH OLAN, SABAHTAN KALKANIN ! SÖZDE VATAN MİLLET KURTARMAK İÇİN DARBE YAPTIĞI GÜNLERİ GÖRMEMEK , CUNTACILARI TARİHE GÖMMEK İÇİN  EVET.

DEVLETİN BANKALARDAN YÜKSEK FAİZLERLE BORÇ ALDIĞI GECELİK FAİZLERİN BİR GECEDE % 7500 LERİ GÖRDÜĞÜ DÖVİZİN 60 TAN 1800 LERE FIRLADIĞI ENFLASYONUN % 149 OLDUĞU MEMUR VE İŞÇİLERE % 25-30 ZAM VERİLDİĞİ ONUNDA ERTESİ GÜN GERİ ALINDIĞI KARANLIK GÜNLERİ TEKRAR YAŞAMAMAK İÇİN  EVET.

BAŞBAKANLARIN ABD BAŞKANI KARŞISINDA İKİ BÜKLÜM DURDUĞU,YURT DIŞINA KUMAR OYNAMAK İÇİN GİDİP YUMRUK YİYİP BURNUNUN KIRILDIĞI,TOPLUMUN ASİL DEĞERLERİNİ TEMSİL ETMEDİKLERİ VE YAŞAMADIKLARI İÇİN NE İSLAM DÜNYASINDA NEDE AVRUPA ÜLKELERİNDE KABUL GÖRMEYEN!! ZAVALLI YÖNETİCİLERİ GÖRMEMEK İÇİN  EVET.

BAŞBAKANLARIN,CUMHURBAŞKANLARININ,BAKANLARIN MANŞETLE GELİP MANŞETLE GİTMEMELERİ İÇİN  EVET.

BİR DAHA MİLLETİMİZİN MANEVİ DEĞERLERİNİN ÇİĞNENMEMESİ,HOR GÖRÜLMEMESİ,AŞAĞILANMAMASI,DEVLET TARAFINDAN DIŞLANMAMASI İÇİN  EVET.

CUNTACILARIN HÖT DEDİĞİ BAŞBAKANLARINDA ŞAPKASINI ALIP KAÇTIĞI GÜNLERİ BİR DAHA GÖRMEMEK İÇİN  EVET.

GENELKURMAY BAŞKANLARININ,YÖK BAŞKANLARININ,DANIŞTAY,YARGITAY BAŞKANLARININ,CUMHURİYET BAŞ SAVCILARININ,REKTÖRLERİN KENDİ ASIL İŞLERİYLE UĞRAŞMAK YERİNE HÜKÜMETE AYAR VERDİKLERİ,GAZETE KÜPÜRLERİYLE PARTİ KAPATTIKLARI,MUHTIRA YAYINLADIKLARI,MİLLETİ YOK SAYDIKLARI O GÜNLERİ TEKRAR YAŞAMAMAK İÇİN  EVET.

BAŞ ÖRTÜLÜ KARDEŞLERİMİZİN ÜNİVERSİTELERDEN ATILDIĞI,İKNA ODALARININ KURULDUĞU,BAŞÖRTÜLÜLERİN CÜZZAMLI MUAMELESİ GÖRDÜĞÜ BAŞ ÖRTÜLERİNİN ÇIKARILDIĞI VAHŞET GÜNLERİNİ YAŞAMAMAK İÇİN  EVET.

BIRAKIN ONYILLAR SONRASINI YARININI GÖREMEYEN İSTİKRARSIZ BİR ÜLKE OLMAMAK İÇİN  EVET.

GÜÇLÜ CUMHURBAŞKANI,GÜÇLÜ MECLİS,GÜÇLÜ VE ADİL BİR DEVLET

DİRİLİŞ VE YÜKSELİŞ İÇİN   EVET.EVET.EVET.

YAVUZ BALCI

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir